Przesłanie Jan Bastard

Przez 40 lat, na dwóch kontynentach, pomogłam tysiącom matek i ich partnerom pozytywnie doświadczyć narodzin dziecka w domu lub w szpitalu.

Jan BastardLata doświadczenia nauczyły mnie, że tradycyjne metody położnicze są nadal aktualne i jako dyplomowana położna, chciałam nauczyć się, jak stosować je w praktyce.

Teraz, jako doświadczona położna i aromaterapeuta, stworzyłam specjalną gamę luksusowych produktów Motherlylove przeznaczonych dla kobiet ciężarnych i młodych mam.

Do naszych produktów możesz mieć pełne zaufanie. Każdy z nich, został stworzony z wyselekcjonowanych olejków o unikalnych właściwościach i został dostarczony przez sprawdzonego dostawcę. Każdy olejek jest rygorystycznie testowany laboratoryjnie z naciskiem na czystość olejku, jakość i skład chemiczny.

Pracujemy starannie i wytrwale, abyś mogła się zrelaksować i cieszyć stosowaniem naszych olejków. W ofercie znajdziesz olejki o wspaniałym zapachu, które poprawią samopoczucie i podniosą Cię na duchu. Sprawią, że Twoja skóra będzie wspaniale nawilżona i wygładzona, a dodatkowo pobudzą Cię do działania, a także zapewnią spokojny sen.

Każdy olejek został stworzony z największą starannością i z myślą o dobrym samopoczuciu Twoim i Twojego dziecka.

Chętnie odpowiemy na twoje pytania: jeśli nie możesz uzyskać potrzebnych informacji na temat naszych produktów na naszej stronie, prosimy o kontakt.

Love,

Jan

Licencjonowana aromaterapeutka/ terapeutka terapii zastępczej. Założycielka Motherlylove, mama i położna.