Jak tworzymy nasze produkty

JAK TWORZYMY NASZE OLEJKI I ZAPACHY

Drzewo BaobabW Motherlylove, zawsze mamy na uwadze zadowolenie Twoje i maluszka, począwszy od wyboru najlepszych naturalnych składników naszych produktów po butelki i opakowania, które wybieramy. Zapewniamy wysoki standard usług, abyś mogła być pewna, że nasze olejki wpłyną korzystnie na Ciebie i Twoje dziecko.

WYPRODUKOWANE W UK

Jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Współpracujemy z lokalnymi firmami zlokalizowanymi blisko naszego miejsca zamieszkania we wschodniej Anglii, które drukują dla nas ulotki, pakują i wytwarzają nasze produkty. Dzięki czemu redukujemy zbędne koszty przejazdu, co motywuje nas do dbania o nasze środowisko.

O naszych olejkach

Mieszanki stworzone przez Jan, zawierają kombinacje ostrożnie wybranych olejków – nośników, które zmiękczają skórę i pomagają utrzymać jej naturalną elastyczność. Nasz asortyment zawiera wyselekcjonowane mieszanki do konkretnego wykorzystania, aby wesprzeć Twoje zdrowie i samopoczucie, a w szczególności wiele wspólnych potrzeb w czasie ciąży, porodu i połogu.

Większość naszych olejków zostało stworzonych w taki sposób, aby zawierały minimalną ilość olejków eterycznych, które pozwalają zrównoważyć samopoczucie. Dzięki temu, że Jan jest dyplomowaną aromaterapeutą, stworzona przez nią mieszanina olejków ma działanie poprawiające samopoczucie i relaksujące, a w szczególności pozwalające ukoić nerwy powstające każdego dnia.

Każdy olejek ma inne właściwości, dlatego zawsze z największą starannością opisujemy każdy olejek i jego charakterystyczne składniki wg. łacińskiej nazwy, abyś była świadoma i pewna jakich składników chemiczne będziesz używać. Olejki zawierają silne składniki, tak więc zawsze rozsądnie je dobieramy. Szczególnie podczas ciąży powinnaś wybierać olejki stworzone przez dyplomowanych aromaterapeutów, którzy rozumieją wpływ olejków na ciało i umysł. Możesz być pewna, że produkty Motherlylove są bezpieczne, wszystkie nasze olejki są testowane laboratoryjnie metodą chromatografii gazowej w celu zapewnienia ich stabilności, bezpieczeństwa i skuteczności. Dowiedz się więcej o naszych olejkach.

 Nasz plastik

Produkty Motherlylove gotowe do wysyłki

Używamy czystych, wytrzymałych butelek wyprodukowanych w 100% z odzyskiwanego PET, który jest bezpiecznym i nietłukących się plastikiem. PET zabezpiecza jedzenie, napoje, środki higieny osobistej, farmaceutyczne i medyczne produkty, sprzyja tańszemu transportowi, a w większości zastosowań ma mniejsze oddziaływanie na środowisko, mierzone w całym cyklu życiowym niż inne materiały wykorzystywane do pakowania. Dbamy o nasze opakowania, ponieważ dbamy o Ciebie.
PET plastik nie zawiera ftalanów i podlega powszechnemu recyklingowi. Zachęcamy do recyklingu wykorzystanych opakowań produktów Motherlylove.

Wykorzystujemy butelki PET z pełnym zaufaniem, ale gdybyś chciała dowiedzieć się więcej, skorzystaj ze strony PET (wersja ang.) https://www.bottledwater.org/education/recycling/pet-facts