Zastanawiasz się jakie olejki możesz stosować do masażu w ciąży?

Sprawdź odpowiedzi tutaj lub napisz do nas jeśli informacje nie były wystarczające. Swoje pytania możesz przesłać na motherlylove.poland@gmail.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Roślinne oleje, które znajdziesz w kuchennej szafce są poddawane działaniu wysokiej temperatury, dzięki czemu mają długi okres trwałości, ale zostają pozbawione naturalnie występującym w nich witamin. Tłoczone oleje, nie posiadają żadnych właściwości antyoksydacyjnych, co oznacza, że nie wpływają tak samo korzystnie na Twoja skórę jak olejki stosowane w aromaterapii.

Dla przyszłych mam codzienne obowiązki mogą wpływać na zwiększony stres i napięcie emocjonalne. Jednym z najlepszych sposobów relaksu jest wykonanie czułego i pachnącego masażu. Używanie luksusowych olejków Motherlylove, które zostały stworzone przez Jan z myślą o mamach i ich dzieciach, może pomóc zmniejszyć napięcie, powstałe podczas zmagań rodzicielskich oraz poczuć się pięknie i dobrze podczas porodu.

Jeżeli miałaś zabiegi lub pojawiły się komplikacje w czasie ciąży, powinnaś zasięgnąć porady lekarza odnośnie stosowania naszych produktów. Wszystkie nasze mieszanki olejków, które wykorzystujemy są wyselekcjonowane pod względem właściwości chemicznych, dzięki czemu są bezpieczne podczas stosowania w okresie ciąży.

Badania kliniczne, wykazały korzystny wpływ dobrego samopoczucia przyszłej mamy (zmniejszone napięcia, relaks) na rozwój i wzrost dziecka w łonie matki.

Nie jesteśmy zwolennikami wykonywania mieszanek olejków przez osoby niedoświadczone. Wiele olejków, które są dostępne na rynku, wydaje się podobnych do tych używanych przez Motherlylove, ale skład chemiczny jest inny. Doradzamy zachowanie ostrożności, przy wyborze olejków. Mieszając nasze olejki, starannie dobieramy skład chemiczny i proporcje silnych składników. Dowiedz się więcej o naszych produktach.

Olejki aromatyczne, dostępne w sklepach, rzeczywiście mają ładny zapach, ale nikt nie zapewni, że są bezpieczne i odpowiednio czyste, aby używać ich podczas ciąży. Aby uzyskać efektywny i kojący wpływ olejków na Twoją skórę i samopoczucie, powinnaś zasięgnąć porady dyplomowanego aromaterapeuty, który stworzy dla Ciebie odpowiednią mieszankę. Wszystkie produkty Motherlylove są stworzone tak, aby były bezpieczne dla Ciebie i dziecka w czasie ciąży, jak i po porodzie.

Wykorzystujemy opakowania, które zawsze możesz zabrać w podróż czy też na porodówkę. Buteleczki nie są duże, dzięki czemu składniki olejku są zawsze świeże i pozwalają dodać energii Tobie i dziecku. Buteleczki posiadają łatwe w użyciu otwarcie i właściwy rozmiar, który z łatwością pozwoli utrzymać Ci opakowanie w jednej ręce podczas masażu.

Aromaterapeutyczny masaż pomoże Tobie i partnerowi zrelaksować się podczas porodu. Pomoże w aspekcie fizycznym, wyrównać oddech i wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie podczas akcji porodowej. Jeżeli będziesz zrelaksowana z większą radością będziesz oczekiwać porodu.

Pary, które zdecydowały się na zastosowanie aromaterapii podczas porodu często zauważają mniejszą potrzebę zastosowania środków przeciwbólowych. Masaż punktów uciskowych, pomoże zredukować potrzebę zastosowania środków przeciwbólowych i zwiększy więź między partnerami podczas porodu.

Jan kocha Afrykę i w naturalny sposób skłoniło ją to do wykorzystania olejku z cudownego drzewa Baobab, jako nośnik o niesamowitych właściwościach absorbcyjnych przez skórę. Jej filozofią jest rozwój mieszanek przez użycie kombinacji wysokiej jakości olejków eterycznych i naturalnych nośników olejków, w celu sprostania wysokim wymaganiom przyszłych mam i ich dzieci. Dowiedz się więcej o naszych produktach.

Możemy Cię zapewnić, że nasze opakowania do przechowywania olejków są bezpieczne. Dowiedz się więcej o plastiku wykorzystywanym do produkcji naszych buteleczek.