Beżowe tipi dziecięce Oh Babe

Tipi dziecięce to niesamowity sposób na urozmaicenie zabawy. Dzieci uwielbiają tworzyć własne miejsca, w których mogą bezpiecznie się chować, odpocząć, pobawić, a także obejrzeć bajkę czy kolorować. Beżowe tipi dziecięce od firmy Oh Babe to gwarancja solidnej tkaniny, bezpiecznych materiałów oraz stabilnej konstrukcji. Dziecko będzie zachwycone takim gadżetem w swoim pokoju.
KUP


Mata do tipi dziecięcego - Beżowa boho

Warto zapewnić dziecku również odpowiednie podłoże. Mata do tipi dziecięcego sprawdzi się idealnie. Jest miękka oraz przyjemna w kontakcie ze skórą najmłodszych. Wart postawić na matę do tipi - beżową.

Sprawdź produkt!

Mata do tipi dziecięcego - Groszki cappuccino

Mata do tipi w groszki jest ciekawym kolorystycznie wariantem. Stylowe siedzisko ładnie komponuje się z beżowym odcieniem schronienia.

Sprawdź produkt!

Beżowe tipi (namiot) dziecięce od Oh Babe

Oh Babe to polski producent akcesoriów, ubrań i zabawek dla dzieci. Wszystkie produkty, w tym tipi dziecięce, wykonywane są ręcznie w pracowni marki. Warto zaufać firmie, która cieszy się zaufaniem wielu rodziców. Tipi dziecięce prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Kije wspierające konstrukcję wykonane zostały z drzewa bukowego. W górnej części dostrzec można bawełniane kokardy oraz sznurek. Materiał jest niezwykle miękki i bezpieczny w kontakcie ze skórą dziecka.

Beżowe Tipi od Oh Babe - wyjątkowe miejsce dla każdego malucha

Pierwsze lata życia to nieustanna zabawa oraz nauka. Warto w tym czasie zapewnić dziecku odpowiednie warunki, dzięki którym będzie mogło odpocząć, ale także oddać się swoim ulubionym czynnościom. Beżowe tipi Oh Babe to gwarancja wspaniałych przeżyć oraz wspomnień. W namiocie dziecko może rozwijać swoje pierwsze zainteresowania, a także bawić się z rówieśnikami lub rodzeństwem. Tipi beżowe prezentuje się niezwykle estetycznie, stanie się centralnym punktem pokoju malucha.

Sprawdź!

Opinie o produktach Oh Babe

Nasz synek dostał tipi dziecięce na drugie urodziny. Uwielbia miękką matę i ciągle ucina sobie tam drzemki. Najchętniej nie wracałby do swojego łóżeczka. Bardzo polecamy, to wspaniały prezent dla dziecka.

Justyna
Kupiliśmy z żoną dzieciakom. Wyposażyliśmy namiot w poduszki oraz ulubione pluszaki, teraz nie chcą z niego wychodzić. Świetny pomysł na ciekawą zabawę.
Piotr

Córka uwielbia czytać książeczki, od kiedy w domu pojawiło się beżowe tipi zostawiła w nim całą swoją kolekcję. Teraz czyta leżąc na poduszkach. Nie spodziewałam się, że aż tak przypadnie jej do gustu. W pokoju wygląda cudownie, kokardy oraz cały design jest bardzo stylowy.

Patrycja
Od jakiegoś czasu szukałam fajnego gadżetu do pokoju synka. Znalazłam tipi dziecięce od firmy oh babe. Jestem zachwycona, wygląda przepięknie, materiał jest miękki i delikatny. Mój synek uwielbia bawić się w namiocie kolejką elektryczną.
Karolina
Sprawdź wszystkie nasze namioty!